FOOD: Minnesota Honey
FOOD: Minnesota Honey
FOOD: Minnesota Honey
FOOD: Minnesota Honey
FOOD: Minnesota Honey
FOOD: Minnesota Honey
FOOD: Minnesota Honey
FOOD: Minnesota Honey
FOOD: Minnesota Honey

FOOD: Minnesota Honey

Regular price $22.25
Unit price  per 

Grade A 100% pure Minnesota honey. Great care taken in locating bee yards near good nectar sources and away from chemical spraying.

From the farm: Made from sunshine, flowers, & rain. Nationally recognized for producing single source honey. Each jar of our honey has the location, hive number, and floral source printed on the label, making it unique and specific to a time and place in Minnesota.